WR12X1400FTL
MFR.Part #
WR12X1400FTL
JLCPCB Part #
C171058
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS