WR12X132JTL
MFR.Part #
WR12X132JTL
JLCPCB Part #
C334999
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS