WW12XR430FTL
MFR.Part #
WW12XR430FTL
JLCPCB Part #
C5833253
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430mΩ Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS