WR12X12R0FTL
MFR.Part #
WR12X12R0FTL
JLCPCB Part #
C171053
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS