WR12X1202FTL
MFR.Part #
WR12X1202FTL
JLCPCB Part #
C171051
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS