WR08W2R20FTL
MFR.Part #
WR08W2R20FTL
JLCPCB Part #
C168436
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 2.2Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS