WR12X11R8FTL
MFR.Part #
WR12X11R8FTL
JLCPCB Part #
C368113
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS