WR04X80R6FTL
MFR.Part #
WR04X80R6FTL
JLCPCB Part #
C170360
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS