MR12X2401FTL
MFR.Part #
MR12X2401FTL
JLCPCB Part #
C5675600
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS