WR12X1100FTL
MFR.Part #
WR12X1100FTL
JLCPCB Part #
C171045
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS