WR12X3001FTL
MFR.Part #
WR12X3001FTL
JLCPCB Part #
C168538
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS