WR12X10R2FTL
MFR.Part #
WR12X10R2FTL
JLCPCB Part #
C4253630
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS