WF04H1503DTL
MFR.Part #
WF04H1503DTL
JLCPCB Part #
C2982954
Description
150kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS