WR12W9R53FTL
MFR.Part #
WR12W9R53FTL
JLCPCB Part #
C4152173
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS