WR12W8454FTL
MFR.Part #
WR12W8454FTL
JLCPCB Part #
C368090
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS