WR12W7R87FTL
MFR.Part #
WR12W7R87FTL
JLCPCB Part #
C2612864
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS