WR12W7504FTL
MFR.Part #
WR12W7504FTL
JLCPCB Part #
C3940743
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS