WR12X2673FTL
MFR.Part #
WR12X2673FTL
JLCPCB Part #
C424798
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS