WF08U4752BTL
MFR.Part #
WF08U4752BTL
JLCPCB Part #
C305266
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 47.5kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS