WR12W4R42FTL
MFR.Part #
WR12W4R42FTL
JLCPCB Part #
C2612866
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS