WR06X1651FTL
MFR.Part #
WR06X1651FTL
JLCPCB Part #
C168284
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS