WR12W3244FTL
MFR.Part #
WR12W3244FTL
JLCPCB Part #
C2612823
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.24MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS