WR12W2R94FTL
MFR.Part #
WR12W2R94FTL
JLCPCB Part #
C4152174
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.94Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS