WR12W2R05FTL
MFR.Part #
WR12W2R05FTL
JLCPCB Part #
C2612881
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.05Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS