WR12X2551FTL
MFR.Part #
WR12X2551FTL
JLCPCB Part #
C2612785
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS