WR10X4992FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR10X4992FTL
JLCPCB Part #
C335015
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 49.9kΩ ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS