WR08X5761FTL
MFR.Part #
WR08X5761FTL
JLCPCB Part #
C334924
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS