WR10X33R0FTL
MFR.Part #
WR10X33R0FTL
JLCPCB Part #
C2894216
Description
-55℃~+125℃ 25V 33Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS