WR10X270JTL
MFR.Part #
WR10X270JTL
JLCPCB Part #
C171230
Description
-55℃~+155℃ 200V 27Ω 333mW ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS