WQCW2520Z0J2R2PB
MFR.Part #
WQCW2520Z0J2R2PB
JLCPCB Part #
C3249108
Description
2.2uH 2.8Ω 280mA AEC-Q200 ±5% 1008 Power Inductors ROHS