WR10X2000FTL
MFR.Part #
WR10X2000FTL
JLCPCB Part #
C171205
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS