WR10X1R0JTL
MFR.Part #
WR10X1R0JTL
JLCPCB Part #
C171220
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS