WW08WR620FTL
MFR.Part #
WW08WR620FTL
JLCPCB Part #
C171380
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS