WR08X93R1FTL
MFR.Part #
WR08X93R1FTL
JLCPCB Part #
C368013
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS