WR08X9312FTL
MFR.Part #
WR08X9312FTL
JLCPCB Part #
C2612506
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS