WR08X9093FTL
MFR.Part #
WR08X9093FTL
JLCPCB Part #
C170980
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS