WR08X8871FTL
MFR.Part #
WR08X8871FTL
JLCPCB Part #
C170975
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS