WR08X752JTL
MFR.Part #
WR08X752JTL
JLCPCB Part #
C171038
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS