WR08X5112FTL
MFR.Part #
WR08X5112FTL
JLCPCB Part #
C170925
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS