WR12W4644FTL
MFR.Part #
WR12W4644FTL
JLCPCB Part #
C2612847
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.64MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS