WR08X4422FTL
MFR.Part #
WR08X4422FTL
JLCPCB Part #
C170911
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS