WR20X914JTL
MFR.Part #
WR20X914JTL
JLCPCB Part #
C172273
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS