WR08X33R2FTL
MFR.Part #
WR08X33R2FTL
JLCPCB Part #
C364189
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS