WR06X9091FTL
MFR.Part #
WR06X9091FTL
JLCPCB Part #
C170692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS