WR08X3162FTL
MFR.Part #
WR08X3162FTL
JLCPCB Part #
C170879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS