WR08X2942FTL
MFR.Part #
WR08X2942FTL
JLCPCB Part #
C170869
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 29.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS