WR08X222JTL
MFR.Part #
WR08X222JTL
JLCPCB Part #
C163972
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS