WR08X2050FTL
MFR.Part #
WR08X2050FTL
JLCPCB Part #
C367929
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 205Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS