WR12W6R81FTL
MFR.Part #
WR12W6R81FTL
JLCPCB Part #
C2612822
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS