WR08X1780FTL
MFR.Part #
WR08X1780FTL
JLCPCB Part #
C334875
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 178Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS